ICON Pr

2013 yılında kurulan ICON İletişim Televizyon, sinema ve tiyatro alanında Basın ve İletişim Danışmanlığı hizmeti vermektedir. Icon Basın ve PR ekibi tarafından yönetilmektedir.

KEFARET

DİZİ

YÖNETMEN
Mesude Eraslan

OYUNCULAR
Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Mine Kılıç, Efe Deprem, Lavinya Ünlüler, Göktan Oktay Göztepe, Ayşe Tunaboylu, Ayberk Aladağ, Bahar Ece Yılmaz, Ege Kökenli, Enis Yıldız, Tolga Güleç, Defne Günay, Umut Öztok, Nihan Durukan, Metin Yavuzoğlu ve Ayşegül Cengiz

KANAL
FOX

YAPIMCI
25 FİLM

SENARYO
Mahinur Ergun

BASIN & PR
ICON İletişim

Dizi, özel bir okulda müzik öğretmenliği yapan, iki çocuk annesi Zeynep’in (Nurgül Yeşilçay) kızının kaçırılmasıyla rüya gibi hayatının bir anda değişmesi ve eşi Ahmet ile (Yurdaer Okur) Sinan Komiser’in (Mert Fırat) çevresinde gelişen olaylarla başlıyor.

FAHRENHEIT 451

TİYATRO

YAZAN: Ray Bradbury

ÇEVİREN: Nazlı Gözde Yolcu

YÖNETMEN: Erdal Beşikçioğlu

YÖNETMEN YARDIMCISI: Elvin Beşikçioğlu

OYNAYANLAR: Erdal Beşikçioğlu, Fatih Sönmez, Serhat Midyat, Neslihan Aker, Selin Tekman, Ayşegül Çaylı, Hayriye Merve Kaya, Diren Yurtsever, Ozan Gökçe, Gizem Memiç Mert, Aleyna Vargül, Deniz Bal.

BASIN&PR: ICON İletişim

Distopik edebiyatın başyapıtlarından biri kabul edilen ‘Fahrenheit 451’, Erdal Beşikçioğlu rejisiyle 7 Ekim 2020’de Türkiye prömiyerini Fişekhane Ana Sahne’de yaptı. Tatbikat Sahnesi, pandemi sürecinde yaşanan seyircinin yeni tiyatro oyunlarına erişim sıkıntısını giderecek tiyatroda ilk online galayı da bu çerçevede gerçekleştirdi.

AVRAT OTU

RESİM SERGİSİ

SANATÇI:   NURGÜL YEŞİLÇAY

AÇILIŞ TARİHİ: 11 MART 2020

SERGİ YERİ: Ayvansaray Anemas Zindanları

BASIN &PR: ICON İletişim

Oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın kadın konulu ilk kişisel sergisi ‘Avrat Otu’ Ayvansaray’daki Anemas Zindanları’nın fantastik ortamında bir davet ile kapılarını sanatseverlere açtı.  İBB ile Kültür AŞ’nin desteklediği sergiden elde edilen gelir ÇABA Derneği’ne bağışlandı. Nurgül Yeşilçay, son dört yıldır yaptığı kadın temalı resimlerini sergileme kararını “Bir kadının gözlerimizin içine baka baka ‘Ölmek istemiyorum’ diye haykırdığını görünce yapmaya karar verdim.” sözleriyle anlattı.

IGUANA TOKYO

SİNEMA

YÖNETMEN: KAAN MÜJDECİ

OYUNCULAR:   SAADET IŞIL AKSOY VE ERTAN SABAN

VİZYON TARİHİ: HENÜZ NETLEŞMEDİ

BASIN &PR: ICON İletişim

Film, Tokyo’daki evlerine yerleştirdikleri arttırılmış gerçeklik oyunuyla anne, baba ve çocukları arasında yaşananları konu ediniyor. Ailenin bilgisayar oyunuyla yaşadıklarının tek tanığı ise bir iguana. 69. Cannes Film Festivali kapsamındaki Cannes Atölye – Cannes L’Atelier’e seçilen toplam 15 proje arasında yer alan ‘Iguana Tokyo’ Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Destekleme Kurulu’dan 1 milyon TL destek aldı. Film, Japonya’da 1974’ten bu yana Kültür Bakanlığı UNIJAPAN kuruluşu tarafından sağlanan Bunka-cho film fonundan da destek almaya hak kazandı

YÜZLEŞME

DİZİ

YÖNETMEN: ÖMER FARUK SORAK, BURAK VARLIEL

OYUNCULAR: UĞUR YÜCEL, HANDE DOĞANDEMİR, ENGİN ÖZTÜRK, YİĞİT KİRAZCI, ZEYNEP ERONAT, YEŞİM CEREN BOZOĞLU, ŞERİF SEZER, MESUT AKUSTA,MACİT KOPER,DURUL BAZAN,GÜLSİM ALİ,GÖZDE CIĞACI,YESIM GÜL

YAPIM ŞİRKETİ: T COMPANY

YAPIMCI: BÜLENT TURGUT

KANAL: KANAL D

BASIN &PR : ICON İletişim

Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı ,Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi birbirinden güçlü isimlerin yer aldığı dizide çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında  Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

ACI TATLI EKŞİ

SİNEMA

KÜNYE:  Buğra Gülsoy, Özge Özder, Yusuf Akgün, Gözde Türkpençe, Osman Alkaş, Füsun Demirel, Rahmi Dilligil, Ferda Işıl ve Somer Karvan

YÖNETMEN: ANDAÇ HAZNEDAROĞLU

SENARYO: BUĞRA GÜLSOY

VİZYON TARİHİ: 22 ARALIK 2017

FİLMİN KONUSU: Murat ve Duygu birbirine deli gibi aşıktır. Üniversiteden mezun olurken Murat Duygu’ya evlenme teklif eder. Oysa Duygu’nun gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. Beş sene sonra yeniden birleşmek üzere bir ayrılık anlaşması yaparlar. Halbuki hayatın onlar için başka sürprizleri vardır.

Senelerce akıllardan çıkmayacak bir aşk hikayesi anlatan Acı Tatlı Ekşi’nin başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy paylaşıyor. Aşk adına yapılan fedakarlıkların dokunaklı bir resmini çizen filmin yönetmen koltuğunda Andaç Haznedaroğlu var. Acı, Tatlı, Ekşi, gerçek aşkın zamana ve hayata meydan okuduğunu izleyiciye göstermeye hazırlanıyor.

ÖTEKİ TARAF

SİNEMA

YAPIMCI: AVŞAR FİLM &DNZ FİLM

YÖNETMEN: ÖZCAN DENİZ

SENARYO: ÖZCAN DENİZ

OYUNCULAR: Özcan Deniz, Meryem Uzerli, Aslı Enver

Onu terk eden sevgilisi ECE (Aslı ENVER) den uzun süredir haber alamayan ÇETİN (Özcan DENİZ), teselliyi aslında ikilinin arasına girmiş olan eski sevgilisi  SARA (Meryem ÜZERLİ) da bulacaktır. Bir obsesyon haline getirdiği adam olan Çetin’i elde ettiğini düşünen Sara ve halen Ece’yi unutmaya çalışan Çetin’in hayatları yaşadıkları eski evde karşılaştıkları garip olaylar ile karışacak, kahramanlarımız ve izleyiciler, yer yer korkacak, birbirinden şüphe eder hale gelecek, gizemli ve gerilim dolu bir maceranın içine sürüklenecektir.

AİLE ARASINDA

SİNEMA

YAPIMCI: BKM FİLM

YÖNETMEN: OZAN AÇIKTAN

SENARYO: GÜLSE BİRSEL

OYUNCULAR: Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Devrim Yakut, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Derya Karadaş, Şevket Çoruh, Fatih Artman, Su Kutlu, Deniz Hamzaoğlu, Ayta Sözeri, Devin Özgür Çınar, Ünal Yeter ve Arif Erkin

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

İSTANBUL KOMEDİ FESTİVALİ

İletişim çalışmalarını yürüttüğümüz İstanbul Komedi Festivali bu yıl 11-18 Kasım 2017 tarihleri arasıda BKM organizasyonuyla gerçekleşti. 

“Söyleyin De Beraber Gülelim!” sloganıyla yola çıkan ve “Birlikte Güzel”  söylemiyle gerçekleşleşen mizahın ulusal / uluslararası düzeyde en iyi isimlerini ağırlayan ‘İstanbul Komedi Festivali’ 11-18 Kasım2017 tarihleri arasında; BKM Tiyatro, BKM Mutfak, Uniq Hall, Uniq Lounge, Uniq Çocuk Atölyesi ve Uniq BKM Mutfak’ta düzenlenecek şovlar, gösterimler, sergiler ve atölyelerle İstanbul’lulara kahkaha dolu günler yaşattı. 

 Kemal Sunal’ın kişisel eşyalarının sergilendiği “Kemal Sunal Sergisi” ile başlayan festivalde sergiyi 50 bin kişi ziyaret etti. 

 Yılmaz Erdoğan’dan “Münaşaka”Ata Demirer’den “Ata Demirer Gazinosu”  Nilgün Belgün’den “Nilgün Belgün İle Aşk ve Komedi”Suzan Kardeş ile benzersiz bir deneyim “Bekriya”Sunay Akın’ın lezzetli anlatımı ile “Bu Bir Prova”Gül Sunal’ın “Gölge Feslikannarı” unutulmaz anlara ve anılara yelken açarken; 

Alper Kul’un “Hamileyim”Cem İşçiler’in “Komik Olan Ben Değilim”Ali Biçim’in “Ali Biçim Show”Doğaçlama Tiyatro Ligi “All Star”, Yasemin Şefik’in “Ne Münasebet: Beni Bilirsin Arkandan Konuşmam”Alpay Erdem’in “Sahne 2017”, Çok Da Fifi “Hatunlar Stand Up” ve Doğu Demirkol, Hayrettin, Mesut Süre, Deniz Alnıtemiz, Okan Çabalar, Taner Çağlı, ve  dünyaca ünlü komedyen Naz Osmanoğlu’nun tek kişilik stand-up’ları festivalin en dikkat çeken etkinlikleri arasında yer aldı. 

 Güldür Güldür Show, Güldüy Güldüy Show Çocuk , BKM Mutfak “Açık Mikrafon”, Erdil Yaşaroğlu  “Çizginin Sahne Arkası” gibi etkinlikler ise geçen yıl olduğu gibi bu yıl da programdaki yerlerini aldılar. Yapı Kredi Genç Yetenekler jüri koltuğunda ise Güldür Güldür ekibi genç yetenekleri değerlendirdi.

 ÇOCUKLAR UNUTULMADI !

İKF bu yılki programında çocuklara ayırdığı bölümü birbirinden renkli isimlerle zenginleştirdi!

 Dünyaca ünlü ‘Bubble Show – Mini Milkshake İle Baloncuk Gösterisi’, Çocukların yemek alışkanlıklarını kökten etkileyecek olan Japon kökenli İngiliz sahne sanatçısı Mamouru İriguchi’nin kostümlerle şaşkınlık yaratan gösterisi ‘Eaten’, ‘Naif Bey ve Yaveri Gökhan “Tek Kalmış Bir Çorabın Başarı Hikayesi”, Feyzi Özşahin ile “Süper Penguen Çizim Atölyesi” gibi birbirinden etkileyici etkinliklerin yanında son dönemin en sevilen animasyon karakteri ‘Kral Şakir”in yaratıcısı Vural Yaşaroğlu da ‘Kral Şakir ile Çocuk Olmak’ adlı söyleşisiyle çocuklarla buluşup Kral Şakir’in yaratım sürecini çocuklarla paylaştı.

KOLONYA CUMHURİYETİ

SİNEMA

YAPIMCI: BKM 

YÖNETMEN: MURAT KEPEZ

SENARYO: ‘GÜLDÜR GÜLDÜR’ YAZAR EKİBİ 

OYUNCULAR: ÇAĞLAR ÇORUMLU, BÜŞRA PEKİN, MAHİR İPEK, UĞUR BİLGİN, ERSİN KORKUT 

“Kolonya Cumhuriyeti” 5 Bin nüfuslu bir beldenin ülkeye dönüşüp Amerika ile savaşa girmesini konu alıyor. 

AŞK UYKUSU

SİNEMA

YAPIMCI: SİHİRLİ PERDE (NÖBETÇİ TELEVİZYON)

YÖNETMEN: NİSAN AKMAN 

SENARYO: NİLÜFER YENİDOĞAN ÖZMEKİK

OYUNCULAR: Gökçe Bahadır, Alican Yücesoy, Hande Subaşı, Hasan Küçükçetin, Lale Başar, İsmail Düvenci 

 

Gazeteci yazar Mehmet Coşkundeniz’in gerçek bir yaşam hikayesinden yola çıkarak yazdığı kitaptan sinemaya uyarlanan “Aşk Uykusu” tutkulu bir aşk hikayesini ve aşk için nelerin göze alınabileceğini çarpıcı gerçek bir hikaye üzerinden anlatıyor. 

TATLIM TATLIM

SİNEMA

YAPIMCI: BKM 

YÖNETMEN: YILMAZ ERDOĞAN

SENARYO: YILMAZ ERDOĞAN

OYUNCULAR: Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve  Serkan Keskin

 

Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Tatlım Tatlım” ilişkilerin çeşitli aşamalarında yaşananları kadın ve erkek ekseni üzerinden eğlenceli bir dille anlatan, kendilerini olayların akışına bırakmış dört çiftin hikayesini konu alıyor. 

JOSE CARRERAS

Tüm zamanların en büyük tenorlarından Jose Carreras ‘Final World Tour’ kapsamındaki Türkiye konseriyle 25 Mart’ta Ülker Sports Arena’da müzikseverlerle buluştu. Jübile konserinde ünlü tenore sahnede İstanbul Senfoni Orkestrası ve soprano Simge Büyükedes eşlik etti. 

GORAN BREGOVIC & BIJELO DUGME

Balkan müziğinin dünyaca ünlü müzisyeni Goran Bregovic, efsanevi rock grubu Bijelo Dugme ile birlikte 25 Şubat’ta Volkswagen Arena sahnesindeydi…

DANY BRILLIANT

Fransızca şarkıların ve Latin ezgilerin vazgeçilmez ismi, dünyaca ünlü şarkıcı Dany Brillant 18 Şubat’ta Zorlu PSM sahnesindeydi.

Komedi Festivali

Türkiye’de mizah alanında trendleri belirleyen, alternatif ve avangart projelere zemin hazırlayan BKM, Türkiye’de ilk defa uluslararası bir komedi festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

“Söyleyin de beraber gülelim!” sloganıyla yola çıkan  “İstanbul Komedi Festivali” 15-20 Kasım 2016 tarihlerinde, BKM Tiyatro, BKM Mutfak, Zorlu PSM ve Uniq İstanbul gerçekleştirilecek.

Her yıl New York, Toronto, Edinbrugh, Melbourne gibi pek çok ülkede gerçekleştirilen çeşitli komedi festivallerinden feyz alınarak hazırlanan festivalin ilk yılında Türkiye, komedinin dünyaca ünlü isimlerini ağırlıyor.

İran asıllı Amerikan komedyen Maz Jobrani, kendi tasarımı olan karton kostümleri kullanarak elliye yakın karakteri aynı gösteride canlandıran ve ‘canlı çizgi film’ lakabını alan Ennio Marchetto, dünya turuna başlamasının daha üçüncü yılında, uluslararası üne kavuşmayı başaran komedyen, oyuncu, maraton koşucusu ve Avrupa sevdalısı Eddie Izzard gibi uluslararası komedyenlerin yanı sıra, Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Ata Demirer, Nilgün Belgün, Suzan Kardeş, Süheyl-Behzat Uygur, Güldür Güldür Show oyuncuları gibi pek çok isim İstanbul Komedi Festivali’ kapsamında sahne alıyor.

EKŞİ ELMALAR

SİNEMA

YAPIMCI: BKM

YÖNETMEN: YILMAZ ERDOĞAN

SENARYO: YILMAZ ERDOĞAN

OYUNCULAR: Yılmaz Erdoğan, Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden, Şükran Ovalı, Devrim Yakut, Şükrü Özyıldız, Fatih Artman, Ersin Korkut, Caner Cindoruk ve Cezmi Baskın

 

1970’li yılların sonunda Hakkari’de muhteşem bir elma bahçesi içindeki evde  başlayan ve 90’lı yılların sonunda Antalya’da son bulan hikayesi ile “Ekşi Elmalar” Türkiye’nin 30 yıllık yakın tarihini kalabalık bir aile hikayesi üzerinden 28 Ekim’de tüm Türkiye’de beyazperdeye taşıyacak.

BEIRUT

Indie grubu Beirut  “No No No” adını taşıyan albüm turnesi kapsamında Türkiye’de konser verdi.

Grubun binlerce hayranının katılım gösterdiği 28 Mayıs’ta Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşen konserin organizasyonunu BKM üstlendi.

JAMES WALSH

Dünyaca ünlü “Starsailor” grubunun kurucusu, şarkı yazarı ve solisti James Walsh  BKM organizasyonluğunda 3 Haziran’da The Ritz-Carlton Istanbul’un Teras Bar’ı Blue Lounge’da müzik severlere büyülü bir gece yaşattı. 

ANNEMİN YARASI

SİNEMA

YAPIMCI: BKM Film

YÖNETMEN: Ozan Açıktan

SENARYO: Uygar Şirin, Ozan Açıktan, Funda Çetin, Mehmet Turgut, Ozan Güven, Fethi Kantarcı

OYUNCULAR: Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabık, Bora Akkaş

 

Salih (Bora Akkaş) on sekiz yaşına geldiğinde kayıp ailesini bulmak üzere yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvayı bulmuştur. Heyecan ve tansiyon yükseldikçe yeni sırlar da su üstüne çıkar. Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek midir?

ŞEYTAN TÜYÜ

SİNEMA

YAPIMCI: Rahşan Fesci & Tolga Afşin Kaya

YÖNETMEN: Murat Şenöy

SENARYO: Gökhan Horzum, Gözde Baykara, Umut Oray, Yeşim Aslan

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: Tolga Kutluay

KURGU: Naim Kanat

OYUNCULAR: Mustafa Üstündağ, Güven Kıraç, Şükran Ovalı, Beyti Engin, Tuğrul Tülek, Ayşe Melike Çerçi, Erdal Tosun, Derya Karadaş, Selen Uçer, Emre Şen, Burak Güneş, Serkan Dağlı, Anıl Çelik, Muhittin Korkmaz, İrem Kahyaoğlu, Murat Serezli ve Haldun Dormen

 

Metin (Mustafa Üstündağ) aracılık yaptığı kızları semtin ağır abisi Kürdo’ya emanet edip emekliye ayrılır.  Eski hayatına perde çekme ve platonik aşkı Neşe ile yeni bir hayat kurma hayali, komiser Asım’ın bir akşam evini basıp onu sorgu için karakola götürmesiyle suya düşer. Sermayelerinden Aynur hunharca öldürülmüştür ve Metin baş şüphelidir. Metin her ne kadar kızları Kürdo’ya devrettiğini söyleyip suçsuz olduğunu iddia etse de bir türlü Asım Komiser’i ikna edemez. Metin gerçek katili bulmak ve aklanmak için elinden geleni yapar.

DEDEMİN FİŞİ

SİNEMA

YAPIM: BKM

YÖNETMEN: Meltem Bozoflu

SENARYO: Güldür Güldür yazar ekibi 

OYUNCULAR: Onur Buldu, Alper Kul, Erdem Yener, Doğa Rutkay

Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, İrem Sak, Özge Borak, Zeynep 

Kankonde, Ayşen Gruda

 

“Dedemin Fişi” babalarından kendilerine kalacak olan mirastan en büyük payı almaya çalışırken birbirleriyle kıyasıya yarışan ‘Çirçi Ailesi’ fertlerinin eğlenceli hikayesini  konu alıyor.

HAYAT ÖPÜCÜĞÜ

SİNEMA

YAPIM: BKM Film

YÖNETMEN: Şenol Sönmez

UYGULAYICI YAPIMCI: Fatmanur Sevinç

SENARYO: Saygın Delibaş, Fethi Kantarcı

OYUNCULAR: Ali Sunal, Hatice Şendil, Ayda Aksel, Ahmet Saraçoğlu, Janset, Zerrin Sümer, Somer Karvan, Mehmetcan Mincinözlü, Ali Çelik, Berk Pamir

 

“HAYAT ÖPÜCÜĞÜ” Hastalık hastası, titiz ve takıntılı Metin (Ali Sunal) ile yaşam dolu Hayat’ın (Hatice Şendil) hastanede başlayan ilişkilerini ve bu ilişki sayesinde yaşadıkları dönüşümü konu alıyor. 

KOCAN KADAR KONUŞ

SİNEMA

YÖNETMEN: Kıvanç Baruönü

OYUNCULAR: Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Ebru Cündübeyoğlu, Begüm Öner, Eda Ece, Gül Arıcı, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara, Cem Kılıç, Enis Arıkan, Bora Akkaş, Romina Özipekçi, Şebnem Sönmez

 

Şebnem Burcuoğlu’nun son dönemin çok satan aynı isimli kitabından beyazperdeye uyarlanan “KOCAN KADAR KONUŞ”, tipik bir Türk ailesinin ve bir Türk kızının en eğlenceli macerasını Kıvanç Baruönü yönetmenliğinde beyazperdeye taşıyor!

ÇALSIN SAZLAR

SİNEMA

YÖNETMEN: Nesli Çölgeçen

OYUNCULAR: Belçim Bilgin, Engin Hepileri, Caner Cindoruk

BASIN & PR & GALA ORGANİZASYON: ICON İletişim 

 

Dalgacı, hayalci, hayatı hafife alan iki yakın arkadaşın aynı kıza aşık olması sonucu yaşadıkları aşk, çarpışma ve dostluk ilişkilerini eğlenceli, neşeli ve aynı zamanda naif bir hüzün ile anlatıyor “Çalsın Sazlar”… Üç kahramanın trajik hayatları etrafına örülen ve bu hayatların farklı derinlikleri ile zenginleşen film, Türk Sineması için “farklı” olarak tanımlanabilecek bir kurgu ile aşkı anlatıyor…

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN

DİZİ

YÖNETMEN: Sadullah Şentürk

OYUNCULAR: Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu

YAPIM ŞİRKETİ: O3 Production Turkey  

KANAL: Star

SEZON : 2014

BASIN & PR : ICON İletişim

 

Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Gürbey İleri, Hakan Meriçliler, Gonca Gül Sunar, Metin Çekmez ve Gül Onat gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosu ve iddialı hikayesi ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan “Kaderimin Yazıldığı Gün”,  Antakya’nın en köklü ve en varlıklı çiftçi ailelerinden Yörükhan’ların bir varis sahibi olmak uğruna kaderlerinin akışını değiştiren olayların hikayesini anlatıyor.

REAKSİYON

DİZİ

YÖNETMEN: Onur Tan

OYUNCULAR: İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci ve Erdal Beşikçioğlu

YAPIM ŞİRKETİ: Reaksiyon Film

KANAL: Star

SEZON : 2014

BASIN & PR : ICON İletişim

 

İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci ve Erdal Beşikçioğlu gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosu ve iddialı teaser’larıyla adından çok söz ettirmeye başaran “Reaksiyon”, bir grup cesur adam ve kadının tarihin akışını değiştirmek uğruna hayatlarını ortaya koymalarının hikayesini anlatıyor. Üzerinde oynanan oyunlarla tarif edilegelen Türkiye’nin bu halinden sıyrılıp kendi oyununu kurduğu  Reaksiyon’da, birbirlerinden başka güvenecek kimseleri olmayan, boyunlarını eğmek yerine ölmeyi göze alan bir grup kahramanın öyküsü gözler önüne seriliyor…

BEYAZ KARANFİL

DİZİ

YÖNETMEN: Baran Özçaylan

OYUNCULAR: Kenan Çoban, Hakan Boyav, Ali Sürmeli, Fatih Dönmez, Çağlar Ertuğrul, Oya Unustası, Günay Musayeva, Okan Turan ve Veda Yurtsever İpek

YAPIM ŞİRKETİ: Fark Film

KANAL: ATV

SEZON : 2014

BASIN & PR & Sosyal Medya: ICON İletişim

 

Zülfü Korkmaz’ın, sıradan yaşamı  bir gecede tamamen değişecektir. Ünlü iş adamı, uyuşturucu baronu ve aynı zamanda akrabası olan Burhan  Korkmaz’ın yanında bahçıvanlık yapan Zülfü, Burhan’ın düzenlediği uyuşturucu partilerinden birinde verilen adrese gider  ve  her şeyden habersiz aldığı uyuşturucu dolu çanta ile yolda giderken, narkotik şube komiseri Salih, Zülfü’den şüphelenerek peşine takılır. İşte o an Zülfü’nün kaderinin değiştiği andır. En büyük arzusu Burhan’ı yakalayıp hapse atmak olan Salih Komiser Zülfü’yü uyuşturucu ile yakalar. Zülfü tüm baskılara ragmen Burhan’ı ele vermez. Karısını ve engelli çoçuğunu arkasında bırakarak cezaevine girer. Artık geri dönüşü olmayan bir yola çıkmıştır Zülfü… 

KENDİME İYİ BAK

SİNEMA

YÖNETMEN: Serhan Arslan, Ruhi Yapıcı

OYUNCULAR: Aslı Tandoğan, Begüm Birgören, Çağdaş Onur Öztürk, Gökçe Özyol

BASIN & PR: ICON İletişim 

 

Emre ve Yeşim, düğünlerine bir hafta kala yoğun bir hazırlık içerisindedirler. Emre’nin düğün öncesi davetiye vermek için gittiği bir arkadaş toplantısında, eski sevgilisi Begüm’ün tekrar hayatına girmesiyle Yeşim’le arası açılmaya başlar. Üstelik Begüm bu kez yanında Emre’nin hiç bilmediği sırları ve süprizleri de getirmiştir. Zamanı bu kadar daralırken, aşık olduğu iki kadının arasında kalan Emre’yi hiç tahmin etmeyeceği bir sınav beklemektedir.

AŞK EKMEK HAYALLER

YÖNETMEN: Abdullah Oğuz, Kemal Uzun

OYUNCULAR: Müjde Ar, Berna Laçin, Burak Hakkı, Sinan Tuzcu, İrem Altuğ, Furkan Andıç, Barış Hacıhan, Leyla Köse, Deniz Baysal, Elif Merve Çolak, Ayça Eren, Ali İpin, Nihal Menzil

YAPIM ŞİRKETİ: ANS

KANAL: Show TV

BASIN & PR & Sosyal Medya: ICON İletişim

 

Kader, yıllar sonra Reyhan (İrem Altuğ) ve Erdinç’i (Burak Hakkı) bir kere daha karşı karşıya getirir. On sene önce yaptığı hatayı bir kere daha yapmayacaktır Erdinç; bir kere daha acımayacaktır Reyhan’a… Reyhan, ağır tehdit altındadır: Eğer oğlunun iyiliğini düşünüyorsa her şeyi bırakıp uzaklara gitmek, bir kere daha kaçmak zorundadır. Tükenmiştir Reyhan, yorulmuştur, Uğur’u koruyacak takati kalmamıştır. Artık Uğur’un da Ferit’in de gerçekleri öğrenme zamanı gelmiştir. Reyhan, Uğur’u babasına, Ferit’e götürecektir…

A.Ş.K.

DİZİ

YÖNETMEN: Ömür Atay

OYUNCULAR: Nebahat Çehre, Aslı Tandoğan, Hazal Kaya, Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu, Kenan Ece

YAPIM ŞİRKETİ: GOLD Film

KANAL: Kanal D

BASIN & PR & Sosyal Medya: ICON İletişim

 

“Paranın satın alamayacağı şey nedir?” diye sorsak insanlara… Kimi mutluluk, kimi sağlık, kimiyse aşk cevabını verir. Aşk… O her şeyden güçlü ve değerlidir. Paradan bile.

Azra (Hazal Kaya) ve Kerem’in (Hakan Kurtaş) ellerinde de sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Spor Akademisi’nde tanışmış, o günden beri hiç ayrılmamışlardı. Peki, aşk yeter miydi? Azra, ailesine güç bela bakabiliyor, Kerem uzun zamandır iş arıyordu. Yani aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.

RUSH – ZAFERE HÜCUM

YÖNETMEN: Ron Howard

OYUNCULAR: Chris Hemsworth, Daniel Brühl, Olive Wilde, Alexandra Maria Lara, Pierfrancesco Favino, Natalie Dormer, Christian McKay, Stephen Mangan

BASIN & PR: ICON İletişim

 

1976 yılında gerçekleşen Alman Grand Prix yarışında Niki Lauda’nın kullandığı Ferrari ikinci round’un sonunda yaşadığı bir sorun nedeniyle yarış dışı kalır ve birincilik ezeli rakibi James Hunt’a gider. Bu kaza sonrasında Lauda yaralanır; aradan geçen altı haftanın ardından olağan hırsı ve öfkesiyle pistlere geri döner. İki yarışçı arasında italyan Grand Prix’i ile başlayan mücadele diğer yarışlarda katlanarak devam eder. Hedef dünya şampiyonluğudur…
Avusturyalı F1 yarışcısı Niki Lauda ve İngiliz rakibi James Hunt arasındaki dillere destan rekabeti konu alan film, Formula 1’in altın döneminde, 1970’lerde geçiyor.
A Beautiful Mind filminin Oscar ödüllü yönetmeni Ron Howard’ın yönettiği filmin başrollerini Daniel Brühl ve Chris Hemsworth paylaşıyor.